0

جزییات طرح همکاری در فروش و کسب درآمد تجاریست

هر کسی که با ساختار و محصولات تجاریست آشنا شود و علاقمند به بازاریابی باشد، می‌تواند به عنوان همکار در فروش ثبت نام کند. پس از تکمیل ثبت نام، صاحب پنل مستقل فروش خواهید شد و می‌توانی با ارسال لینک اختصاصی خود برای مشتریان بالقوه، آن‌ها را بسوی تجاریست هدایت نمایید. هر مشتری که با لینک شما وارد تجاریست شده و خرید نماید در فهرست سازمان فوش شما قرار گرفته و بابت هر خرید او، کمیسیون دریافت خواهید کرد.

فرآیند کار در تجاریست چگونه است؟

مراحل بسیار ساده است. به سادگی با ثبت نام یا ورود وارد پنل خود می شوید. لینک فروش را دریافت و به مشتریان می‌دهید و آنها به مشتریان ما و شما تبدیل میشوند. وقتی بازدیدکنندگان بر روی لینک ارسالی شما کلیک می کنند؛
  • یک کوکی با هدف ردیابی در مرورگر آنها قرار می‌گیرد.
  • سایت ما را دنبال می‌کند و ممکن است تصمیم بگیرد که سفارش ثبت کند و یا شما برایش سفارش ثبت می‌کنید.
  • در صورت ثبت سفارش توسط او، سفارش به عنوان فروش برای شما ثبت می شود و براساس جداول تعیین شده برای هر محصول، پورسانت می‌گیرید.

مزایای این روش از همکاری

به ازای هر فروشی که از طریق لینک مربوط به شما انجام می شود، برای شما پورسانت محاسبه می‌شود. این پورسانت برای محصولات مختلف و همچنین حجم های مختلف خرید، متفاوت است.

گزارش‌های آماری پنل فروش شما

از این طریق، شما قادر خواهید بود اطلاعات مربوط به درآمد خود را از پرداخت‌های صورت گرفته از طریق لینک اختصاصی خودتان به تفکیک مشاهده نمایید. گزارش‌های تولید شده با عث خواهد شد تصویر واضحی از سودهای دریافتی مشاهده نمایید. همچنین این گزارش‌ها به شما کمک خواهد کرد که تمرکزتان را روی چه محصولاتی در محدوده جغرافیایی خود صرف کنید.

همین حالا همکار تجاریست شوید و کسب درآمد کنید