0

کشاورزی قراردادی


پلتفرم هوشمند تجاریست، بستری مناسب برای همه علاقمندان به کشاورزی قراردادی است. کشاورزان، صادرکنندگان، صنایع تبدیلی و بسته بندی، بازرگانان و سایر مجریان کشاورزی قراردادی می‌توانند با ثبت نام در این سامانه از خدمات آن بهره‌مند شوند.

تماس با ما

کشاورز

کشاورزان محترم می‌توانند با ثبت نام در سامانه تجاریست، به مجریان مربوطه در طرح کشاورزی قراردادی مرتبط شوند. به عنوان مثال اگر تولید کننده گوجه فرنگی هستید، می‌توانید از فهرست شرکتهای مجری در محدوده جغرافیایی خودتان انتخاب نموده و بصورت غیرحضوری قرارداد منعقد نمایید.


صنایع تبدیلی و بسته بندی

اگر صاحب صنعت تبدیلی و بسته بندی هستید به دو شکل از خدمات تجاریست بهره خواهید برد. اگر مجری کشاورزی قراردادی هستید، می‌توانید بر بستر تجاریست با کشاورزان مورد نظر قرارداد منعقد نمایید. در غیر اینصورت می‌توانید با مجریان مناسب برای خرید محصولات کشاورزی طرف قرارداد شوید.


صادر کنندگان

اگر بازار هدف مطمئنی در خارج از کشور دارید می‌توانید در قالب مجری کشاورزی قراردادی از خدمات تجاریست بهره ببرید. علاوه بر این امکان آشنایی و انعقاد قرارداد با مجریان کشاورزی قراردادی در محصول مورد نظر خود را خواهید یافت.


سایر شرکت‌های پیشرو (مجری کشاورزی قراردادی)

اگر جزء شرکت‌های پیشرو مجری کشاورزی قراردادی هستید، امکان استفاده از خدمات آنلاین تجاریست را برای شناسایی و انعقاد قرارداد با کشاورزان، تامین نهاده کشاورزان، مشاوره و آموزش آنلاین کشاورزان، مدیریت تامین مالی زنجیره ارزش و .... در اختیار خواهید داشت.


به ما بپیوندید و با تکمیل زنجیره ارزش خود کسب کارتان را توسعه دهید.